| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY

Ako preniesť zákazku

 
Pravidlá prenosu zákaziek

In translation: `Panel klienta umożliwia przenoszenie zleceń jedynie pomiędzy zamówieniami o takiej samej płatności i tym samym adresie wysyłkowym.`

Predtým, ako pristúpite k presunu zákaziek, pamätajte na určité pravidlá, ktoré s tým súvisia: 
 
  1. Pri presune zákazky z objednávky s kratším termínom vyhotovenia do inej objednávky s dlhším termínom vyhotovenia sa termín vyhotovenia zákazky predĺži.  
  2. Pri presune zákazky z objednávky s dlhším termínom vyhotovenia do inej objednávky s kratším termínom vyhotovenia sa termín vyhotovenia zákazky nezmení, predĺži sa však termín vyhotovenia objednávky, do ktorej bola zákazka presunutá. 
  3. Termíny vyhotovenia sa priradia každej zákazke osobitne. Aktualizujú sa pri každom prenose. Preto opätovný presun zákazky do pôvodnej objednávky nebude mať za následok obnovenie pôvodne stanovených termínov.  

Všetky náklady na dopravu/doručenie sa naúčtujú počas fakturácie zásielky. V súvislosti s tým:
  1. Ak sa v dôsledku presunu zákazky v objednávkach zmení celková hmotnoť zákaziek, náklady na dopravu sa môžu zmeniť.
  2. Ak sa v dôsledku presunu zákazky v objednávke, na ktorú sa vzťahuje akcia „doprava zadarmo", zníži hodnota objednávky pod  500PLN, naúčtujú sa bežné náklady za dopravu bez zohľadnenia akcie. 
  3. Ak sa v dôsledku presunu zákazky v objednávke, na ktorú sa vzťahuje akcia „doprava zadarmo", zvýši celková hmotnosť zákaziek nad 30 kg, naúčtujú sa bežné náklady za dopravu bez zohľadnenia akcie. 
  4. Ak sa presunie zákazka z objednávky, pri ktorej bola zvolená platba prevodným príkazom, do objednávky, pri ktorej bola zvolená platba na dobierku, presunutá zákazka sa bude fakturovať  so spôsobom platby na dobierku (a naopak)
  5. V dôsledku združenia niekoľkých objednávok v netto hodnote menšej ako 500 PLN, nenaúčtuje sa akcia v podobe dopravy zadarmo, a to ani v prípade, ak nová, združená objednávka bude mať hodnotu vyššiu ako 500 PLN.

Návod na použitie

Na zozname objednávok sa zobrazuje posledných 30 objednávok (so základnými údajmi). Po kliknutí na číslo objednávky alebo tlačidlo „rozbaliť” pod objednávkou sa zobrazí zoznam zákaziek k danej objednávke. Ak chcete skryť informácie o zákazkách kliknite na tlačidlo „zbaliť".  Môžete rozbaliť ľubovoľné množstvo obejdnávok súčasne.

Pre presunutie zákazky z jednej objednávky do druhej je potrebné pod danou zákazkou zvoliť z rozbaľovacieho menu číslo objednávky, na ktorú chceme presunúť zákazku a stlačiť tlačidlo „presunúť".
Pre rozdelenie objednávky je potrebné presunúť zákazku do novej objednávky, prípadne presunúť do nej iné zákazky. Na zozname objednávok, do ktorých sa dá presunúť zákazky, sú len tie objednávky, ktorých stav spracovania umožňuje priradenie zákazky.Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.