| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
 PROTIVÍRUSOVÝ BALÍK
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
REKLAMNÉ PRODUKTY
TLAČ + VÝSEK
VZORKY A VZORKOVNÍKY

Na życzenie Klienta istnieje możliwość druku na materiałach niestandardowych, powierzonych przez Klienta. Druk odbywa się na ploterze Mimaki UJF-7151 plus. Jest to druk pełnokolorowy CMYK+Biały, atramentami utrwalanymi promieniowaniem UV.

Wydruki można wykonać praktycznie na każdym materiale sztywnym takim, jak: PCV, plexi, drewno, płyty gipsowo-kartonowe,płyty meblowe, płótna (oprawione), wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne, a także na przedmiotach, gadżetach i wielu innych. Nie drukujemy na szkle, płytkach ceramicznych, materiałach niesztywnych (np. na koszulkach, kopertach, itp.).

Jeżeli chcecie Państwo drukować na własnych kartach magnetycznych, albo zbliżeniowych w formie karty kredytowej, proszę skorzystać z kalkulatora kart magnetycznych.

Chcąc skorzystać z druku na materiale powierzonym, należy pamiętać o ograniczeniach wynikających z rodzaju maszyny. Maksymalna wielkość materiału do zadruku: 710 mm (szerokość) x 510 mm (wysokość), maksymalna grubość materiału/wysokość przedmiotu 153mm.

W przypadku druku na materiale powierzonym konieczne jest uzgodnienie trybu realizacji zamówienia oraz zapoznanie i zaakceptowanie regulaminu .

Chcąc uzyskać kalkulację, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego, zawierającego: numer klienta albo NIP, maksymalne rozmiary elementu (na którym ma być wykonany nadruk), projekt zadruku i rozmiar nadruku, oraz planowaną wielkość zamówienia na adres: uv@dd.com.pl
Mile widziane jest zdjęcie, albo link do strony, na której znajduje się zdjęcie produktu.

Nie udzielamy telefonicznych informacji o kalkulacji nadruku.


Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do Pana Henryka Łukomskiego:
Tel.: 32 230-84-24 wew. 33

Ceny sú uvedené bez DPH. Ak máte pridelené správne DIČ, dostanete faktúru s 0% DPH. V opačnom prípade pripočítame k uvedeným cenám DPH vo výške 23%. Lehoty sa uvádzajú v pracovných dňoch. Pri zásielke prostredníctvom zásielkovej služby sa lehota predĺži o 1-2 dni.


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.