| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
TLAČ + VÝSEK
SPRACOVANIE NA PLOTRI
REKLAMNÉ PRODUKTY
PERSONALIZOVANÁ TLAČ
VZORKY A VZORKOVNÍKY

Aktuality

 
  Popis
Poznámky
Stroj Xerox Nuvera 288 Digital Copier/Printer
farby: čierna
Výkonnosť: max. 288 hárk./min. (144 hárk./min pri tlači 1/0)
 
Technológia Tonerová laserová tlač  
Médiá Ofsetový papier s gramážou 56 - 250 g/m2
Poťahovaný papier s gramážou 90 - 250 g/m2
používame len papiere a gramáže dostupné v kalkulačkách
Maximálny formát potlače 320mm x 470mm  
Rozlíšenie a rastre Rozlíšenie 1200 x 600 dpi,  Raster s hustotou 156 lpi. štandardne sa tlačí v rozlíšení 600 x 600 dpi
Vzhľad výtlačku Vzhľad výtlačkov ako z čiernobielej laserovej tlačiarne. Veľmi dobrá kvalita tlače textu (hlboká čierna). Vysoká opakovateľnosť v porovnaní s kancelárskymi zariadeniami.
Farby Farby sa automaticky zamieňajú na odtiene sivej
Farby s podobným jasom môžu byť na výtlačkoch ťažko rozoznateľné. Práve preto sa odporúča pripraviť predlohu hneď v odtieňoch sivej.
Na plochých povrchoch s neúplným pokrytím sa môžu objaviť svetlejšie miesta a nerovnosti po šírke a pruhy po dĺžke  stránky. Preto by sa nemalo projektovať na jednoliatych sivých alebo čiernych plochách.
Kvalita textu Kvalita čierneho textu je dokonalá pre písmená s veľkosťou min. 4 body. Z ohľadu na raster nepoužívajte malé sivé texty, ktoré budú na výtlačku vyzerať "strapato". Najlepšie je použiť v takom prípade tučné písmo veľkosti viac ako 12 bodov.
Kvalita čiar Systém Nuvera 120 dokáže tlačiť súvislé čiary s hrúbkou minimálne 0,05 mm. Z ohľadu na raster nepoužívajte tenké sivé čiary, ktoré budú na výtlačku vyzerať "strapato".
Vyrovnanie  prednej a zadnej strany výtlačku Z ohľadu na zmršťovanie sa papiera pri prechode cez stroj sú možné nepresnosti vyrovnania prednej a zadnej strany výtlačku max. 0,75 mm. Okrem vyrovnania tlače je potrebné ešte zohľadniť 1 mm toleranciu rezania.
Odolnosť voči UV žiareniu a vode Tlač sa vyznačuje podobnou odolnosťou ako každá tlač z čiernobelej laserovej tlačiarne. Odolnosť závisí od odolnosti média (papiera).
Možnosti zušľachťovania tlače Žiadna možnosť zušľachtenia  
Využitie Čiernobiele vnútorné časti kníh, čiernobiele letáky, tlačivá, hlavičkové papiere, lístky, permanentky  


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.