| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY


Aktuality

 

Zmena v ponuke štítkov

2024-03-21
Modernizovali sme park strojov v oddelení Tlače a Výrezu samolepiacich štítkov. Vďaka tejto investícii môžeme ponúknuť rýchlejšie spracovanie objednávok a lepšie ceny pri väčších množstvách. Predstavujeme nový, zjednodušený kalkulátor, ktorý je k dispozícii pre našich zákazníkov. Výrazne znižujeme ceny za štítky vo veľkých množstvách. Využite Kalkulátor.

Digitálny konkurent Offsetu

2023-02-06
Ďalší RICOH v našich radoch, konkrétne RICOH Pro™ C9210, vlajková loď - digitálna hárková tlačiareň. Inovatívna technológia tlače použitá na tomto stroji sa premieta do najlepšieho rozlíšenia vo svojej triede 2400/4800 dpi, čo umožňuje získať výtlačky vynikajúcej kvality – porovnateľné s tými, ktoré sa získavajú pri ofsetovej tlači. Ofsetová tlač sa preto môže cítiť ohrozená ;-) A to nie je jediná výhoda našej RICOH...
RICOH Pro™ C9210 podporuje širokú škálu médií od hladkých po textúrované až do gramáže 470 g/m2. Investíciou do tohto energeticky úsporného stroja zároveň dúfame, že sa nám podarí minimalizovať vplyv zvýšenia cien energií na ceny tlače.
 
Printnet Ricoh C9210

Nová kalkulačka veľkoformátovej tlače

2023-01-20
Na základe potrieb našich zákazníkov sme upravili veľkoformátovú kalkulačku. Nie je potrebné vyberať technológiu. Kalkulačka vyberie optimálnu technológiu pre vybraný materiál. Vďaka možnostiam nášho najnovšieho stroja  Canon Colorado1650 sme pridali funkciu výberu typu matnej/lesklej potlače pre také materiály ako: samolepiaca fólia, backlite, block out. Pridali sme aj služby nalepovania na lepenku KATZ.

Canon Arizona 135 GT

2022-12-18
Mnohokrát ocenený plochý ploter Arizona 135 GT sa už zaradil do nášho veľkoformátového strojového parku. Vďaka technológii VariaDot a vytvrdzovaniu LED UV svetlom dokážeme vytvárať odolné produkty bez nedostatkov na rôznych médiách a vo vynikajúcej kvalite. Vďaka energeticky úspornej technológii fixácie je ploter aj ekologickejším zariadením.

Etikety

2019-12-12

Našu ponuku 3D nálepiek a etikiet sme rozšírili o metalizáciu pomocou technológie LiquidMetal a Hotstamping. Môžete si vybrať z piatich farieb metalizovaných fólií: zlatá, strieborná, červená, zelená a modrá. Je možné navrhnúť dve farby metalizácie na jeden výtlačok. Navyše sa objavili nové materiály - farebné fólie  ORACAL  a transparentná fólia. Mimoriadnu pozornosť si zaslúži použitie efektu LiquidMetal v prípade 3D nálepiek, čoho príkladom je vedľajšia fotografia.

Ponuka je dostupná v kalkulačkách: 3D etikety a nálepky a 3D prívesky.

Prichádza sezóna na kalendáre.

2018-09-07
Nakoľko naša ponuka kalendárov sa z roka na rok rozširuje, rozhodli sme sa ju usporiadať zavedením jednej rozšírenej  kalkulačky x-dielnych kalendárov s väčšími možnosťami výberu kombinácií kalendárií, pozadí a hlavičiek. Teraz si ku každému kalendáru môžete zvoliť ľubovoľnú hlavičku s vybranou možnosťou zušľachťovania s voliteľnou dodatočnou zlatou alebo striebornou farbou. Dúfame, že vďaka tejto rôznorodosti budete môcť prispôsobiť ponuku potrebám a finančným možnostiam každého Vášho zákazníka.

Aby sme Vás povzbudili k tomu, aby ste nenechávali nákup kalendára na poslednú chvíľu, ponúkame Vám 10% zľavu na X-dielne kalendáre do konca septembra.  
 
 

Rozširujeme ponuku Rollup`ov

2018-07-20
Uviedli sme nové produkty do našej ponuky rollup`ov. Okrem doteraz dostupných rollup`ov, ktoré v súčasnosti predávame ako "Rollup Strong", sme pridali verziu Štandard, ktorá sa pri výrazne nižšej cene dokonale osvedčí pri stálejších expozíciách, ktoré nie je potrebné viacnásobne skladať a rozkladať. Môžete si tiež zvoliť obojstranný rollup, pri ktorom môžete do jednej kazety namontovať 2 plagáty, vďaka čomu je reklamný obsah viditeľný z oboch strán. Navyše uvádzame nový výstavný stojan - tzv. `pavúk`, ktorý predstavuje skvelú alternatívu k rollup`om. Rollup

EmBOSované vizitky sú fajn a…za bezkonkurenčné ceny.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneDo našej kalkulačky vizitiek sme pridali dodatočnú možnosť – EMBOSOVANIE. Cena a efekt sú prekvapením -  a to príjemným.  
Embosovanie ponúkame pre vizitky s rozmermi 90x50, 85x55 a 90x55mm, vytlačené na obojstranne natieranom kartóne 350g/m2, zušľachtenom laminátom – matnom, lesklom alebo soft-touch). V našej ponuke nájdete aj embosované vizitky s parciálnym 3d lakom .
 

Nová kalkulačka Farebnej tlače

2017-06-25
Nová kalkulačka farebnej tlače je už k dispozícii – ešte viac funkcií, viac možností a okamžitá kalkulácia aj najkomplikovanejších výtlačkov.
  • Nový, vačší formát potlače pre štandardné papiere 358mm x 654mm
  • Možnosť výberu doplnkových farieb - Liquid Gold a Liquid Silver
  • Nová skupina materiálov – Multi Layer (trojvrstvový kartón biela – farba – biela, s možnosťou výberu strednej vrstvy spomedzi 11 farieb)
  • Výsek ľubovoľných tvarov.

Nová široká ponuka štítkov

2017-01-13

Odovzdávame Vám novú kalkulačku štítkov, ktorá v sebe spája doterajšiu kalkulačku gravírovaných štítkov, vyrezávania znakov a písmen a farebných štítkov. Už teraz na si na jednom mieste, jednoducho a ľahko spočítate štítky podľa svojich parametrov a potrieb.  
 
V ponuke štítkov sme sprístupnili viac ako 80 materiálov (13 skupín). Bohatá paleta druhov, farieb a hrúbok materiálov predstavuje dokonalý základ pre tvorbu kompletnej vizuálnej identifikácie spoločností a všetkých možností aplikácie s praktickým využitím.
 


Zobraziť archívne informácie


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.