| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
REKLAMNÉ PRODUKTY
TLAČ + VÝSEK
VZORKY A VZORKOVNÍKY

3D nálepky

 
Špecifikácia produktu
3D nálepkyPriesvitná, polyuretánová živica,  nanesená na povrch farebnej, samolepiacej etikety, jej prepožičiava neopakovateľný, luxusný, trojrozmerný vzhľad a chráni ju proti mechanickému poškodeniu.
3D nálepky sú odolné proti vlhkosti. Ak sú neustále a naplno vystavované slnečnému žiareniu, po niekoľkých mesiacoch môže dôjsť k postupnému blednutiu farieb. Sú ideálne vhodné ako firemné značky pre produkty akéhokoľvek druhu: počítače, autá, nábytok, elektronické zariadenia, domáce spotrebiče a pod.


Etikety na fóliách farbených v hmoteEtikety vyhotovujeme na farebné fólie Oracal serii 640. Môžu to byť rovnako ploché etikety, s výsekom podľa rovných čiar, ľubovoľných tvarov, ale aj 3D vypuklé etikety.

Dostupné farby fólie (č. podľa vzorkovníka Oracal):  čierna - č. 70,  popolavá- č. 71, zelená - č. 62, tmavomodrá - č. 50, červená - č. 32,  žltá - č. 21.

Potlač/značenie na etikety farbené v hmote uskutočňujeme iba pomocou metalických farieb.

Dostupné metalické farby: Gold - zlatá, Silver - strieborná.

 


Magnetický podkladMagnetická fólia je zmagnetizová elastická umelá hmota, ktorá obsahuje magnetické častice, vďaka čomu prilína ku kovovým povrchom (napr. chladnička, autá, kovové tabule a pod.).

Etikety na magnetickom podklade sú dokonalé reklamné predmety, ako aj informačné a výstavné materiály. 
Dôležitou prednosťou oproti samolepiacim materiálom je možnosť ich viacnásobného „prilepovania” a „odlepovania” bez poškodenia.
 

POZOR! !!!Pri extrémne nízkych alebo vysokých teplotách sa odporúča každý deň odstraňovať grafiku z karosérie vozidla za účelom vyčistenia povrchu. 
Teplotný rozsah použitia: od -40 stupňov Celzia do +70 stupňov Celzia

PoznámkyNa orezovom okraji sa magnetická fólia mierne nafúkne - povrch sa mierne zdvihne hore.
Pri rezaní etikiet z Ricoh na orezovom okraji toner mierne odpadáva - etiketa má jemnú, bielu obrubu - je to viditeľné, nakoľko tmavá plocha s plným pokrytím siaha až po orezový okraj.

Nelaminované etikety, bez magnetického podkladu, sa nasekávajú laserom. Všetky ostatné sa nasekávajú a vyrezávajú pomocou rezacieho plotra. 

Etikety a 3D nálepky je potrebné nalepovať na hladké a odmastené povrchy. Minimálna teplota okolia, pri ktorej je možné nalepovať etikety a 3D nálepky , je 17ºC. Lepidlo vyžaduje najmenej 24 hodín, aby sa dosiahla úplná priľnavosť v závislosti od prostredia.
 

POZOR!!Neuznávame reklamácie typu: „nedržia sa", „odpadávajú", „príliš slabé lepidlo" a pod. Nálepky zhotovujeme už niekoľko rokov na rovnakej fólii. Pre zamedzenie nedorozumení vykonajte prosím test - Oddelenie zákazníckeho servisu  D&D zasiela bezplatne vzorky nálepiek.

V prípade aplikácií, kde sú etikety vystavené poškodeniu alebo obrusovaniu povrchu, neodporúčame tlač na fóliu bez zušľachťovania.

V prípade 3D etikiet zložitých tvarov alebo veľmi malých,
si z ohľadu na zvýšenú pracnosť vyhradzujeme právo
zvýšiť cenu a predĺžiť lehotu realizácie!

Súvisiace špecifikácie
Špecifikácia tlače na Ricoh Pro C9210
Špecifikácia rezacieho plotra
Špecifikácia rezacieho lasera CO2


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.