| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY
PROTIVÍRUSOVÝ BALÍK

Ochranné clony závesné

 
Špecifikácia produktu
Popis produktu

V našej ponuke nájdete 2 druhy závesných ochranných clôn:

Variant 1:
Závesná clona s lištami vyrobená z priehľadného PET materiálu s hrúbkou 0,2 mm, spevnená a zaťažená lištami OVZ (zacvakávací systém umožňujúci jednoduchú montáž a výmenu Otvor/Vlož/Zatvor). Lišty sú vyrobené z hliníkových profilov, vďaka čomu má clona veľmi estetický vzhľad.

Clony s lištami dnes predstavujú investíciu do ochrany a bezpečnosti, a lišty OVZ sa neskôr môžu použiť  napr. na vystavovanie reklamných plagátov. 

Clony s lištami sú dostupné vo vybraných rozmeroch - maximálna výška 100cm a voliteľná šírka 60/85/100/120cm/140cm. Lišty sa vždy montujú na bočné strany clony, ktoré určujú ich šírku.


Variant 2:
Závesná clona s ​okami – lacnejšia, ekonomická verzia, ktorá dobre plní svoju ochrannú funkciu. Je vyrobená z priehľadného PET materiálu s hrúbkou 0,2mm z s otvormi zabezpečenými krúžkami na spevnenie otvorov (4 oká v rohoch). Pri montáži odporúčame, aby upevňovacie lanká neboli vedené zvisle hore/dolu, mali by ísť z rohov diagonálne hore/dolu  - vtedy bude clona dobre roztiahnutá.

Clony s okami sú dostupné vo vybraných rozmeroch - maximálna výška ....cm a ľubovoľná šírka max. ...cm. 

Široké možnosti použitia. 

Jednoduchá montáž. V súprave sa štandardne nenachádzajú lanká/retiazky/šnúry na zavesenie. Je možné si dodatočne zvoliť lanko/gumu (čiernu, rozťahovaciu) v ľubovoľnej potrebnej dĺžke. Bude pridaná do zásielky osobitne na samostatnú montáž k clone. 
Okamžité spracovanie. Neobmedzuje viditeľnosť. Umožňuje podávať dokumenty, uskutočňovať platby.

Sú vyrobené z plastov, ktoré sa môžu čistiť dezinfekčnými prostriedkami, ale s použitím mäkkých materiálov, vzhľadom na možnosť poškriabania povrchu – odporúčame kozmetické tampóny.

Pozor: PET materiál sa môže poškriabať. Škrabance môžu vzniknúť už vo výrobnej fáze,  počas dopravy a pri používaní/ čistení, je však dôležité, že materiál nestráca funkčnosť, iba estetický vzhľad, čo nie je v prípade použitia clôn najdôležitejšie.

FotografiePoužívaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.