| Aktuality | Spolupráca | Pomoc | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
Zaregistrujte sa    Zabudnuté heslo
Prihlasovacie meno : Heslo: :    
PRINTSHOP
ŠTANDARDNÁ TLAČ
ŠTÍTKY NÁLEPKY
SPRACOVANIE NA PLOTRI
TLAČ + VÝSEK
REKLAMNÉ PRODUKTY
VZORKY A VZORKOVNÍKY

Vizitky

 


Špecifikácia produktu
Popis produktuOfsetová tlač na stroji Heidelberg Speedmaster SM52.  Digitálna tlač na výrobnom stroji Ricoh. , Rozmery výtlačku (hotovej vizitky po orezaní): 50 x 90 mm, 55 x 85 mm, 55 x 95 mm alebo 50 x 181 mm.

Možnosti zušľachťovania:
Vizitky standard/ eurostandard: laminovanie mat./lesk.
Reléfne vizitky: laminovanie mat. + parciálne lakovanie 3D
Skladacie vizitky: laminovanie mat. 

Jednostranné vizitky sa laminujú jednostranne alebo obojstranne.


EmBOSované vizitkyPretláčanie dodáva vizitke jedinečný charakter vďaka  efektu výrazne viditeľnej vypuklosti/ preliačenia. Pretláčanie umožňuje zdôrazniť potlačené prvky, ako aj nepotlačené prvky. V druhom prípade je možné dosiahnuť mimoriadne zaujímavý efekt pretláčaním na biely podklad alebo podklad s jednotnou farbou. Pretláčanie sa vykonáva pomocou dvojdielnych matríc, ktoré u nás archivujeme a umožňujeme ich opakované využitie bez nutnosti opäť znášať náklady pri zadávaní nasledovných objednávok s použitím rovnakej matrice.

Pretláčanie je  možné pri vizitkách vyhotovených na obojstranne natieranom kartóne  350 g/m2, zušľachtenom laminátom (matným, lesklým, soft-touch). 

Prípustná tolerancia pri dopasovaní pretláčania a tlače je 0,4 mm.


Pretláčanie vyhotovujeme ako vypuklé na prednej strane; preliačené na zadnej strane.

Preliačené pretláčanie ponúkame pre papier/kartóny:
- Wild 450g/m2, 900μm (!) - jedná sa o unikátny papier vyrobený s prídavkom 35% bavlnených vlákien. Je výnimočne nadýchaný a určený na lisovanie. Pretláčanie je mimoriadne hlboké, tlač je podobná potlači na ručnom papieri.

- Astro Pack 450g/m2, 630μm - vynikajúca tuhosť, prirodzená štruktúra papiera a vyššia belosť. Krásne na ňom vďaka tomu vyzerajú napríklad vizitky s pretláčanými prvkami;
- Keykolour 650μm - papier najvyššej kvality s originálnou štruktúrou, s certifikátom ECF. Keaykolour sa vyznačuje veľkým volumenom a vynikajúcou tuhosťou, vďaka čomu je skvelou voľbou na pretláčanie;
- jednostranne natieraný 250 a 300 g/m2 - kartón používaný na obaly kníh a obaly na dokumenty;
- kriedový 350g/m2 - kartón na pozvánky, vizitky

Pretláčanie sa vykonáva pomocou jednorazových matríc.
Pretláčanie nie je možné dopasovať k potlači. Preliačené pretláčanie sa odporúča pre prvky nezávislé od tlače, ktoré tvoria grafický akcent a zvyšujú vizuálnu hodnotu výtlačku, alebo tlačené grafické prvky, u ktorých nezáleží na tom, či sú pretláčanie a tlač dokonale dopasované alebo nie.

Pozor! - pri pretláčaní s veľmi veľkými prvkami môže nastať vyhladenie rubu v mieste pretláčania;


Pretláčanie vyhotovujeme ako preliačené na prednej strane; Zadná strana zostáva nepretlačená - hladká.

Vizitky s 3D parciálnym lakom"Reliéfna tlač" sa dosahuje parciálnym lakovaním špeciálnym reliéfnym transparentným lakom, ktorý po nanesení lokálne zväčšuje svoj objem. Táto technika umožňuje zvýrazniť niektoré prvky potlače tým, že im dodá viditeľnú a hmatateľnú 3D štruktúru.

V prípade obojstranných vizitiek s 3D lakom sa zušľachťuje iba prvá (lícna) strana.Obojstranné vizitky sú lakované parciálne iba na lícnej strane.
Doplnková farba
Liqiud Gold/Silver
Liquid GoldZušľachťovanie pomocou technológie Liquid Gold/Silver umožňuje parciálne naniesť na výtlačok hmatateľnú 3D vrstvu s metalickým leskom. Efekt Liquid Metal púta pozornosť neporovnateľne viac ako na trhu známy Hot-Stamping,
Laminát Soft Touch Matná fólia soft touch príjemná na dotyk, určená na zušľachťovanie tlače. Vyznačuje sa predovšetkým textúrou -mäkká a matná, pripomínajúca zamat, umožňuje vyniknúť medzi konkurenciou. Dokonale zdôrazňuje farby tlače. Môže sa kombinovať aj s parciálnym UV lakom: spojenie matného laminátu s príjemnou textúrou s klzkým, lesklým lakom dáva skvelý efekt. 
Vizitky na celofarebných kartónochVizitky na celofarebných kartónoch so zlatou alebo striebornou potlačou  alebo bielou 3D potlačou.
Dostupné sú štyri druhy kartónov: burgundská červená, mocca (hnedá), modrá s výnimočne zamatovou štruktúrou a čierna matná, všetky s gramážou 330g/m2.
Vysoká kvalita a expresná rýchlosť
V prípade zlatej a striebornej farby sú dostupné jednostranné aj obojstranné vizitky. V prípade bielej 3D vizitky len jednostranné (v prípade obojstrannej tlače by mohlo dôjsť k odlupovaniu potlače). 
Vizitky Multi LayerVizitky Multilayer  - tlačené na trojvrstvové papiere: farba- biela- farba, s gramážou 1000g/m2. Jednostranná tlač len bielou farbou v špeciálnom móde na UV tlačiarni - písmená sú vypuklé (3D) ; vypuklosť je výrazná na dotyk.
Dokonalá pevnosť, vysoká trvanlivosť a najvyššia kvalita.
Dostupné v troch variantoch: Burgundská červená– biela– burgundská červená. Mocca – biela– mocca. Modrá– biela - modrá.

 
Vizitky skladanéVizitka skladacia je v strede bigovaná tak, aby sa dala zložiť do formátu 50mm x 90mm Vizitku zasielame rozloženú.
PoznámkyD&D Sp. z o.o. nezaručuje opakovateľnosť farieb pri ďalších nákladoch ofsetových tlačovín.

Laminovanie vizitiek môže spôsobovať, že sa farby môžu líšiť od iných tlačových výstupov (napr. firemných hlavičkových papierov alebo obálok)

Súvisiace špecifikácie
Špecifikácia tlače na Heidelberg Speedmaster
Špecifikácia tlače na Ricoh Pro C9210
Špecifikácia knihárskeho spracovania
Špecifikácia zušľachťovania


Používaním servisu súhlasíte s: pravidlami spolupráce, politiky ochrany súkromia a cookies.

PrintNet  využíva informácie uložené pomocou súborov cookies, nevyhnutných na prevádzkovanie internetového obchodu a spracovanie štatistík.
Používanie stránky bez zmeny nastavenia vo Vašom prehliadači znamená, že sa tieto informácie budú zobrazovať vo Vašom koncovom zariadení.
Pamätajte na to, že tieto nastavenia si môžete kedykoľvek zmeniť.